Täpsem info spiritismi ja MTÜ Võsu Vaimne Keskus AMO tegevuse kohta August Kilgilt, telefonidelt 3238572 või 53345516 E-mail august@spiritism.ee Skype august.kilk Aadress Rakvere tee 9, Võsu, 45501, Lääne-Virumaa, Estonia

Kallis Riinakene, olen Sinu juures – Ema Teresa.
Nüüd ütlen Sulle sõnumi, mis on vajalik inimesteni toimetada.
Ma räägin läbi Sinu nendega, kes loevad mu sõnumit.
 
Mina Ema Teresa, olen olnud maapeal kaua aastaid teie mõistes, kuid siin kus olen praegu, pole aega olemas.
Olen maapealse elu jooksul näinud paljusid kannatusi, inimeste hädasid ja haiguseid , mida inimkehas näha võib.
 
Tahan öelda teile kallid inimesed, need kes kannatavad haiguste all ja kannatavad valusid, et kõik see, mis oled teisele teinud, tuleb endale tagasi.
Olen näinud, kui palju inimene kannatab ükskõiksuse all, talle ei lähe korda midagi, ei oma elu ega see, mida ta oma tegemistega teisele teinud.
Kahju on vaadata, kuidas virelevad ja midagi ette ei võta, kuigi palju saab igaüks ise enda heaks ära teha.
 
Ma räägin teile hetkel läbi Riina, mina Ema Teresa.
 
Tahan öelda kullakesed teile, et pöörake ise endale tähelepanu, hoolitsege ise enda eest ja elage nii oma mõtete ja sõnade läbi, et keegi teist haiget ei saa, sest ka teie ise ei taha haiget saada.
 
Kurjust on maailmas palju, see on pidev võitlus, kuidas elus hakkama saada nii, et jääda kurjusest puutumata.
Inimesed ei ole halvad ise, sest te kõik olete läbi Jumala. Inimesed, kes teevad kurja teistele, kes tekitavad teistele kannatusi, nad on ümbritsetud kurjade vaimude poolt ja on deemonite küüsis. Kõik halb tuleb just nende kaudu.
 
Olge tugevad ja võidelge end vabaks, palvetage enda päeva alustades ja päeva lõpetatdes, paluge endale kaitset ja ingleid enda ümber.
Paluge sõnades endale vaid positiivsust igas päevas, nii et kuri teile ahvatlusi pakkuda ei saa ega teie teele takistusi seada.
 
Ma tean, mida räägin, sest olen maapealset elu näinud.
Tahan teile veel öelda lõpetuseks kallid inimesed, et jääge ise endaks ja pidage meeles, et õige on elada ise enda elu ja ärge otsustage teiste eest ega iial mõistke kedagi hukka, ka neid kes teie silmis halvad.
 
Kõik te olete läbi Jumala ja Jumal armastab teid kõiki võrdselt.

Sõnum saadud meedium Riina Hernits’a vahendusel 26.mail 2009