Täpsem info spiritismi ja MTÜ Võsu Vaimne Keskus AMO tegevuse kohta August Kilgilt, telefonidelt 3238572 või 53345516 E-mail august@spiritism.ee Skype august.kilk Aadress Rakvere tee 9, Võsu, 45501, Lääne-Virumaa, Estonia

03.01.2010: Angeelika Vollmann

Lühikirjeldus: 8.11.09 teatas planeet Maa minule päevaune ajal sügava, madala häälega, et suured muutused toimuvad 9. juuli ja 9. augusti vahel.

Muutused Maal 2010

Lille Lindmäe

8.11.09 teatas planeet Maa minule päevaune ajal sügava, madala häälega, et suured muutused toimuvad 9. juuli ja 9. augusti vahel.

www.zetatalk.com
-is zetade teadaanded räägivad World Synergy Institute leheküljel, et Gregoriuse kalender on segi ajanud ajaarvamise ja Nibiru planeedi põhjustatavad muutused toimuvad Maal hoopis juulikuus 2010. Aastaks 2012 on kõik juba toimunud.

31.12.09 saatsin kanaldaja Erkki Tuomalale emaili: Kas oleksid nii kena ja küsiksid minule antud teate kohta täpsemalt?

Siin on vastus:

Armas sõber, need antud tähtpäevad on täiesti täpsed, sest suured, väga suured muutused toimuvad just sel ajal. Esiteks, Maa-planeet areneb edasi väga tähelepanuväärsel viisil ja teiseks, ka inimkond toob esile uusi, seninägematuid muutusi.

Paljud inimesed jälgivad ja saavad varasemast tähtsamaid teateid. Need suured muutused dateeruvad esmajärguliselt juulikuu poolele, kuid ka augustikuu poolel toimub mingeid muutusi. Võtke need muutused vastu suure rõõmu ja armastusega, sest need aitavad teid sobituda paljude uute ja tähtsate asjadega.

Oleme jälginud teie Maa-planeeti suure rõõmuga, sest seal hakkab toimuma nüüd väga tähelepanuväärseid muutusi. Suurim ja tähtsaim muutus on olnud selle planeedi arenemine, mille tõttu planeet pääseb täiesti uude keskkonda, kui nii võiks öelda, sest toimunud muutus on tõepoolest tähtis.

Inimkonna osas suurim ja tähtsaim muutus on see, et on toimunud  inimeste teadvuse avanemine uutele, varem tundmatutele asjadele. Neist tähtsaim on teie teadvuse osaline selginemine, mille tulemusel toimub ka see laienemine. Rõõmustame selle üle ja ootame neid muutusi väga suure huviga.

Armastusega,

Suur ja Tähtis Sõber.