Täpsem info spiritismi ja MTÜ Võsu Vaimne Keskus AMO tegevuse kohta August Kilgilt, telefonidelt 3238572 või 53345516 E-mail august@spiritism.ee Skype august.kilk Aadress Rakvere tee 9, Võsu, 45501, Lääne-Virumaa, Estonia


Spiritism tähendab vaimu studeerimist, suhtlemises füüsilises kehas olevate vaimude (s.t. inimeste) ja füüsilises kehas mitteolevate vaimude vahel.
Inimese teadvus ehk intellektuaalne energia kogum on surematu vaim.

Suhtlemisvõimalused:

1. Tavamõtlemise korral mõtteenergia saatmine ja mitteteadlik (intuitiivne) vastuvõtmine.

2. Kontsentreeritud mõtlemine:

a) palvetamine

b) mediteerimine

3. Unenäod.

4. Ilmutused.

5. Vaimusilma avanemine.

6. Meediumi anne.

7. ...
Loojal on loodutele pakkuda teisigi suhtlemisvõimalusi poolmateeria tasandil.

Teadusel ei ole fluidumliku poolmateeria uurimiseks kohast aparatuuri. Teadus teeb siin tõsiseid ponnistusi.

Spiritismi nähtused on alati eksisteerinud loodusnähtused, mille mõistmise algkoolitust annavad meile armastuse õpetajad vaimumaailmast, Allan Kardec`i teaduslikul käsitlusel koostatud spiritismiõpetuse raamatutes. See on tegelikult Jeesus Kristuse Piibliõpetuse järg Püha Vaimu kaudu, mis viib meid kõikidesse tõdedesse, nagu see on öeldud Piiblis.

Spiritismiõpetuse koolituseta ei oska me eristada madalate vaimude edastatud ebatõest teksti püha vaimu poolt edastatud tekstist, mis on meie koolituseks ja arenguks armastuses vajalik.

Meie madalad kired ja saamahimu on meie mõtetes ja see meelitab ligi pahatahtlikke ja salakavalaid vaime, kes võivad meid meelitada enda mõttehaardesse ja hakata meie samasuunalist mõtet intuitiivselt võimendama totruste sooritamiseks! Mõtteside vaimuilmaga toimub meie teadmata alati, ilma et inimene midagi vaimudest teaks. Ei ole oluline, kas usume vaimuilma või mitte, mõtteside toimub vaimuilmaga ikkagi. Tuleb teada, et meie halbu mõtteid võimendavad madalad vaimud ja häid mõtteid toetavad kõrged ehk pühad vaimud.

Seega spiritismiõpetus on teadus, mis õpetab, kuidas vaimselt vastu seista kurjusele ja headuses tugevaks muutuda enda teadvuse avardamise teel!

PERISPIRIT (vaimuside) - Universumi fluidumlik poolmateeria, mida vaim kasutab enda ühendamiseks oma füüsilise keha loomisel ja haldamisel.

12.04.2004

August Kilk

Võsu Vaimne Keskus AMO

Spiritismi teemalisi raamatuid Raamatukoi raamatupoes www.raamatukoi.ee

Spiritismi teemalisi raamatuid www.amazon.com