Täpsem info spiritismi ja MTÜ Võsu Vaimne Keskus AMO tegevuse kohta August Kilgilt, telefonidelt 3238572 või 53345516 E-mail august@spiritism.ee Skype august.kilk Aadress Rakvere tee 9, Võsu, 45501, Lääne-Virumaa, Estonia

Meedium Riina Hernits’a  vahendusel  24. mail 2009

Riinakene kallis, olen sinuga Neitsi Maarja. Ütlen Sulle, kuidas lastega õige suhelda ja neid aidata.
 
Ma olen Neitsi Maarja ja pöördun kõikide lastevanemate poole oma jutus.

Soovin teile olla abiks laste kasvatamisel rasketel hetkedel.

Lapsed on väga õrnad psüühiliselt, neid on kerge mõjutada ja nad saavad kergelt hingele haiget.
 
On palju lapsi, kes oma lapsepõlves ei saagi kunagi tundma vanemate armastust ega piisavalt tähelepanu, sest suurtel inimestel on eesmärk raha teenida ja tihtipeale unustatakse pere kõige kallim väärtus – oma lapsed.
 
Lapsevanemate roll on ülitähtis, see ei ole ainult laste sünnitamine  ema poolt, see pole ainult nende toitmine ja kasimine vaid palju enamat, millele paljud lapsevanemad isegi ei tule oma mõttes.
 
Olen samuti ema, olen kasvatanud Jeesuse, kelle lapsepõlv polnud tavaline.
Teie elu hetkel ja laste tegemisi nähes, on valus vaadata, kuipalju vägivalda lapsed näevad oma arengueas juba varakult, see kõik kujundab nende mõttemaailma ja arusaama elust.
On palju peresid, kus lapsed kasvavad perevägivalda kannatades ja näevad seda, mis neis suurt hirmu tekitab. See hirm jääb neisse eluks ajaks, kui nad ei suuda ega oska hiljem täiskasvanua end sellest vabastada andeksandmise teel.
 
Nii nagu lapse mõttemaailm ja arusaam elust, nii tekivad tema ümber ka sõbrad, kes asjadest samal arusaamal.
On palju korralikke peresid, kus lapsevanemad on pühendunud oma laste kasvatamisele, kuid siiski jääb millestki puudu ja laps otsib seda väljaspool kodu .
 
Kui teie lapsel on tekkinud sõbrad, kes teie arust pole oma käitumise ja mõtlemise poolest teie lapsele just head sõbrad, siis pöörake lapsele rohekm tähelepanu.
Püüdke tema tegemistest rohkem teada saada – mida tegi, kus käis, kellega ja millised sõbrad on teie lapsel.
Tihti aitab last see, kui ta näeb, et vanemad temast on siiski huvitatud niipalju, et tema tegemiste vastu huvi tuntakse.
Ta mõistab, et ta on peres väga tähtis.
 
Pidage meeles, et meil kõigil on omad kaitseinglid, ka lastel on nad samuti olemas.  
Kui laps läheb oma sõpradega välja, siis paluge läbi palve Jumala poole pöördudes oma lapsele kaitset ja ingleid tema ümber, kes oleks teie lapsele kui lapsehoidjad. Nad hoolitseksid selle eest, et tema käitumine ja mõtlemine väljaspool kodu oleks vaid positiivne ning ükski sõber teda mõjutada ei saa, kes soovib ahvatleda teie last tegema midagi sellist, mis talle endale hiljem pahandusi toob.
Hoidke oma last armastuses, sest laped on Jumala kingitus.