Täpsem info spiritismi ja MTÜ Võsu Vaimne Keskus AMO tegevuse kohta August Kilgilt, telefonidelt 3238572 või 53345516 E-mail august@spiritism.ee Skype august.kilk Aadress Rakvere tee 9, Võsu, 45501, Lääne-Virumaa, Estonia

Me ei näe teie siirast rõõmu. Miks te kurvastate? Anduge rõõmule, hing vajab rõõmu, et ta saaks hõisata. Jumal-Isa, Jumal-Ema, Poeg ja Püha Vaim hoiatab inimkonda. Inimkond ei tunnista endale, mis meid ees ootab.
Mõned inimesed on väga emotsionaalsed, nad põletavad end läbi. Oleme teile juba mitu korda teada andnud, et ees ootavad rasked ajad. Mida aeg endaga kaasa toob, ei saa muuta olematuks. Olukord on selline, et üks kerib keerise, see tõmbab teise keerise enda sisse ja veab endaga kaasa. See pole hoiatus, see on teadmiseks, et inimkonda selekteeritakse teatud eesmärgi nimel. Kõik, mis tuleb, tuleb vastu võtta. Inimkond ei ole elanud harmoonias kõige sellega, mis Jumal on loonud. Jumal andis kõigile võimaluse.
Elu, mida elate, on igaühel erinev. Teid siin on mitmetuhande aasta järel kokku viidud. Te elasite kõik ühes linnas, mis asus kõrbes. Linn jäi liivatormide kätte, inimesed hukkusid ja teie ka. Te ei olnud sugulased, olite tuttavad, käisite omavahel läbi.
Hingemaailm on sügav, peegeldab aastatuhandeid, ta jätab teile oma jälje teie teadmata, nägemata ja teie teed ühtivad ühel ajal jälle.
Igaüks annab omal moel Kõiksusele oma osa. Mil viisil see käib, mõni teab, teine ei tea. Miks ei jõua palved Loojani ja miks nad ei täitu? Miks te ei saa vastust ja hing on haige? Mõtlete, miks ei tule muudatusi teie ellu. Ei saagi tulla, sest olete seda rasket elu ise soovinud. Kõik on siin teie raamatus kirjas, mida olete soovinud kogeda (suured ja väikesed mured).
On hetki, kus teie palved täituvad pikkamööda. Kui teie hingevalu ja ahastus on nii suur, et olete põlvili Tema Hiilguse ees, siis paneb ta käe Su peale ja annab jõudu ja kosutust hingele. Tunnistage endale, kas te olete olnud siirad oma palvetes, läinud palvesse sisse nii, et tundnud seda õndsust. Vist ei ole keegi teist seda kogenud. Analoogne on sellele kanaldamine: lähed kanalisse, tunnetad ühtsust, vaikust, unustad ümbritseva ja andud täielikult, oled üks tervik Jumalaga.
See ongi inimkonna suurim viga, et pole suutnud keskenduda nii, et lülitaks end ümbritsevast täielikult välja.
Lähenev uus tsüklon toob endaga kaasa suuri globaalseid muutusi, mis kestavad aastani 2012. Siis tuleb stabiilsus. Selle aja sees lahkuvad paljud, neid saab tõesti olema palju. Meie teame seda maailmakaarti ja teame, kus ja millises osas toimuvad muudatused. Teid huvitab oma maa ja rahva saatus? Teie maa on väike kui pähklikoor, lihtne on teda kokku suruda ja minema visata, ent ta jääb püsima nii, nagu on praegu. Väikseid muudatusi tuleb, see on paratamatu.
Palju sünnib lapsi, kuid surevuse arv ületab seda siiski mitmekordselt. Surevus ei ole tingitud mitte haigustest ja vanadusest, vaid inimeste hoolimatusest. Õnnetused, tulekahjud võtavad oma osa. Lähevad täisjõulised inimesed, kes võiksid luua ja elada, ehitada.
Eestlaste jonn ja auahnus ajab Venemaa vihale. Ta krigistab hambaid, teab, et ei saa sellele rahvale midagi teha, aga ikka üritab. Agressiooni siia sisse tuua ei saa, see võetakse rajalt maha.
Eestlased on saavutanud oma kuulsuse läbi laulupeo. Inimesed sulanduvad ühte ja see on võimsam kui aatompomm – heas mõttes. See on energiate mäng, mis puhastab meie maad ja planeeti.
Soovime teile hingerahu. Te olete usaldanud Loojat, püüdnud toetada neid, kes siitilmast lahkunud. Olete käinud looduses, puhastanud energeetiliselt musti kohti, mis olid saastatud, avastanud energiate ristumiskohti. Teie tööd võib hinnata plussiga, see saab kajastatud teie eluraamatus. Peaksite õnnelikud olema, olete teinud head. Oma halvad teod olete palvetega lunastanud ja mis kõige tähtsam – olete endale tunnistanud oma eksimusi, endale ja teistele andestanud.
Kõiksuse saadikud

Kanaldanud Silva
Juuli 2009

Silva
Leht 121

Kõik te sündisite siia ilma, et tunda rõõmu. Rõõmu, mida jagada oma vanematele, lastele, sõpradele ja kõigile tuttavatele. Elage läbi naeru, mitte läbi pisarate. Miks te olete kurvad? Vaadake enda ümber, leiate palju rõõmu, kui oskate näha. Päike särab, kuu naerab, tähed vilguvad, lilled õitsevad, linnud laulavad ...
Teie rahvas naerab vähe ja kui naerab, siis mitte läbi südame. Naer peaks kõlama nagu kellukese helin, mis paneb terve organismi vibreerima.
Eestlased on tõsised inimesed. Jumal andis eestlastele kaasa töökuse ja visaduse. Tänu sellele on eestlased püsima jäänud. Tähtis on Jumala poolt kaasa antud visadus.

23.07.09

Maagilises palves on suur jõud. Soovitan teha palve suure lootuse, andumuse ja hardusega. Palvesse tuleb sisse minna, siis tunned palve jõudu. Igale sõnale annad oma poolt jõu ja suunad Loojale. Palvet tuleb võtta tõsiselt, et saada vabaks sellest, mida palud või et soovid täituksid. Tunned oma kehaga, kuidas palve läheb ülesse ja reaktsioon jõuab tagasi. Võid teha palveid mitu korda päevas. Iga palvega, milles tunned, et selles on jõud, kaotad karmast ühe osa. Nii kaua tuleb lugeda palveid, kuni oled vabaks saanud, tunned selle ära.
Mina, Borto, olen otsekohene, vahel liiga karm. Mõnikord on kasulik otse välja öelda. Usun, et saame veel kokku. Näeme, mis järgmine kord teemaks on. Tööd tuleb teha endaga, mitte keegi teised ei saa Sinult minevikku ja muresid ära võtta, ikka ise.

23.07.09

Mineviku mustrid viitavad elule ja joonistavad kujundid elust enesest. Püüame luua pilte elust, kuid kahjuks need osutuvad petlikeks.
Inimesed koosnevad kujunditest. Paljud koosnevad suurtest kujunditest, on neid, kes koosnevad väikestest kujunditest. Need inimesed, kes koosnevad väikestest kujunditest, on sarkastilised, kurjad, ei kiirga endast välja. Suurtest kujunditest koosnevad inimesed on seevastu hellad ja vastuvõtlikud. Nad koguvad endasse teiste muresid, on emotsionaalsed ja võtavad enda mureks palju seda, mida ei peaks võtma.
Olen Borto, tahan noomida ja sakutada, et Sa mõistaksid ja oskaksid järeldusi teha – elada tuleb iseendale, mitte ei saa elada teiste elu. Ei saa teisi enda järgi kujundada. Ole avatud, jaga oma hiilgust ja sära, Sinus on seda. Raja omale eesmärk, mida Sa elus tahad. Ära unusta igal õhtul teha palvet ja hommikul kaitsepalveid, et keegi ei saa tulla Sinu privaatsust segama.
Teie maisuses ei saagi muud teha, kui noomida ja veelkord noomida. Teie mõttemaailm on sassis, seda tuleks iga päev korrastada. Valitsege oma mõtteid pidevalt ja pistke põlema, kui muidu ei saa. Telefonihelin toob tihti halva info, mis laagerdub teisse, süüvib ja lõhub energeetilist välja ja meeli.
Inimene peaks leidma enda jaoks aega pugeda peitu vaikusesse ja süüvida endasse, oma mõttemaailma. Tuleb selgeks mõelda oma minevik ja siis lõplikult unustada tehtud vead.
Karma pidurdab edasijõudmist. Karma on eluaegne, ta kandub ühest elust teise – kui ei saa lahendust.
Needus on teise inimese halb tegu, mõte, kättemaks – see on peen võrgustik, millesse inimene mässitakse, nii et ta võib lämbuda. Tekivad haigused, millele diagnoosi ei leita – inimene hukkub ja isegi lahkamisel ei selgu, millega oli tegemist.
Mina, Borto, olen uudishimulik, ütlen välja, mida ma näen, milline aura on inimesel. Näen siirust ja võltsi ja valet, kas inimene on terve või haige ja ka seda, mis inimest momendil vaevab.

13.04.09

Inimene ei oska elada harmoonias iseendaga. Pidevalt urgitseb mõtetega millegi või kellegi kallal. Ükski asi ei paku rahuldust. Kui juba hommik ei paku rahuldust ja kõik kisub viltu, mis siis päeva lõpuks saab. Kõik on selge, inimene on mõtlev olend.
Kui Sa ei ole millegagi rahul, tõmbad Sa ligi negatiivseid mõtteid, negatiivset energiat. Mõnikord mõjub isegi see, kui Päike ei paista ja maad katab uduloor. Võtaks luua ja ajaks udu laiali, et Päike jälle säraks. Kui päev läheb viltu ja Sa ei ole suutnud oma mõtteid korrastada, Sinu tuju ei lähe paremaks ja öö tuleb peale, siis ümbritseb Sind hall mass. See on nagu vatitekk, mille peale tõmbad. Tunned, et lämbud selle all. Karju kasvõi appi, aga midagi ei muutu. Nii Sa rabeled, otsid pidepunkti ja helgemat täppi selles tumedas öös. Loodad, et kui leiad, toob see selgust Sinu mõtetesse. Vahel jääd hetkeks magama, sest oled väsinud rabelemisest. Loodad leida vastust küsimustele, mis Sind on päeva jooksul piinanud, loodad saada lohutust. Millal see lõpeb? Mitte enne, kui selgus majas. Kust selgust saab? Sa ju pidevalt näed, kui halb kõik Su ümber on. Palju on kuuldud julgustavaid sõnu, aga need ei toimi, lootused purunevad. Sa ei suuda välja rabeleda. Öeldakse, et hing on haige, väsinud pettumustest, heitlustest. Ei, hing ei ole haige, hing on rõõmus ja terve, aga Su keha ei tunne seda. Sa ei tunne oma hinge vajadusi, ei oska oma keha rõõmustada.
Elus saadud pettumused on kehasse toonud haigusi ja hädasid. Lihased on krampis ja Su keha ei saa vabalt hingata. Mõtted peaksid liikuma hoopis teisel tasandil.
Keegi ei suuda teha kindlaks, kui palju rakke ja mikroorganisme on inimese kehas. See on peen struktuur. Kui üks nendest on kahjustatud, on ka inimese keha kahjustatud. Vahel võid saada trauma väga väikesest kukkumisest, mida ei pane ise üldse tähele. Inimese aju on väga õrn nagu munakoor. Siin ei saa keegi inimest aidata, ükski tark pendlimees ega teadja inimene.
Inimene saab end ise aidata, et ta saaks üheks tervikuks oma hinge ja kehaga. Ta peab jäägitult armastama oma keha. Inimese keha vajab ka sisemist hoolt, mitte ainult pesemist. Kõik inimese organid vajavad hellust ja armastust. Oma organitega tuleb rääkida, pesta neid energeetiliselt, siis hakkavad nad organismis kõik tööle. Võta mõttes oma süda peo peale, räägi, hellita, armasta ja kümble teda. Nii tee ka teiste organitega. Siis aseta nad õrnalt oma kohale tagasi. Täna neid, nad teevad igapäevast tööd. Käed, jalad, suu liigub, toit läheb makku, magu seedib ja samuti kõik teised organid. Sa ei pea seda iga päev tegema, tee seda vahetevahel.
Armasta oma hinge, ilma selleta pole Sind  olemas. Tema ju valis Sinu keha, lõi ülal ettekujutuse ja sellisena sai keha loodud. Ära karda, et Sa pole piisavalt kena, sale ja pikk. Sa meeldid hingele sellisena, nagu oled. Ta ju valis Sinu. Ta armastab Sind, koos te olete üks tervik. Ole sellega rahul, mis Sul on.
Vaja on pealehakkamist, aega eneseületamiseks – et ennast taas avastada. Tee selgeks, kes Sa tahad olla, millega tegeleda. Minna tuleb edasi, ei saa mõelda, et küll jõuan, kuhu ma kiirustan või pole õige aeg. Ei, nii ei saa. Tee endale selgeks, millega tegelda tahad, vali, kõike korraga ei saa.
Sulle jäi arusaamatuks, miks on kõik ikka nii juhtunud nagu on. Seda ei saa määratleda, kes, kuidas, keda. Sulle anti võimalus, et järeldusteni jõuda. Sa oled ise kõigeks suuteline. Ära otsi abi sealt, kus Sa ei pea abi saama. Kõik on õppetükid, et Sa jõuaksid iseendani. Tee järeldused kõigest. Oled solvunud, haavunud, lootused on purunenud – ma kordan, need on õppetükid. Unusta valu, vimm ja viha, mis Sinu hinge puges. Pead suutma ise end aidata ja sellest virr-varrist ükskord välja tulema.