Täpsem info spiritismi ja MTÜ Võsu Vaimne Keskus AMO tegevuse kohta August Kilgilt, telefonidelt 3238572 või 53345516 E-mail august@spiritism.ee Skype august.kilk Aadress Rakvere tee 9, Võsu, 45501, Lääne-Virumaa, Estonia

Olen AUFAMIA. Otsime kontakti, inimest, kes on nõus vastu võtma maavälist infot.
Ma viin teid tasakaalu loodusliku kiirgusega, et te tunneksite maavälist elu enda ümber, tunneksite ja suudaksite kontakte vastu võtta, mitte ainult rünnakuid ära tunda.
Hetkel teie mateeria ei toeta peenenergia äratundmist. Tuleb enda kehalist ja vaimset energiat edasi arendada.
Võtke vastu õnnistus ja olgu teie südamesoov olla üks peenenergeetilise maailmaga.
Hetkel olete end paigutanud keha järgi. Vaja on vaimuenergia (peenenergia) viia peenenergeetilistesse seostesse, et võimaldada neid lõplikult tunnetada. Peenenergia liike on mitu, üks osa käib teisest läbi. Peenenergiad on erinevad, vaim suhestub teatud liiki peenenergiaga. Et suhestuda kõrgemate peenenergiatega, tuleb luua ideaalne tasakaal keha ja vaimu vahel, mis viiks keha kõrgema tunnetuseni. Keha peaks järgnema vaimule.
Maises elus vaim järgneb kehale, keha järgneb sellele, mis on jämemateerias. Maises inimeses ei ole välja arenenud energeetiline tunnetus, mis peaks tunnetama kõrgemaid võnkeid ja peenenergiat. Te saate keha muuta kergemaks. See ei tähenda kaalu alandamist, vaid kujutlust keha teistsugusest koostisest, mis on kerge, võimaldab hõljuda, on tundlik ja tunnetab ning oskab leida kontakte erinevate peenenergiatega. Sellise tunnetuse annab kujutlus kehast kui armastusest, kui mateeriast, mis on kui õhk.
Kujutle lendamist, hetkes avanemist, hetkes kõige tunnetamist, mis Sind ümbritseb. Tunneta seda läbi keha, muuda kergeks oma vaim, ära lase keha raskusel seda maadligi tõmmata. Ära lase materiaalsel maailmal vaimu peale tulla. Kui oled puhas ja lendlev, jõuavad Sinu keha ja vaim peenmateeria, peenenergia tunnetamiseni. Siis ei jää varjatuks need rünnakud, mis muidu toimetavad Sinu seljataga ja millest saad teada ainult tegude tagajärjest. Siis ei jää varjatuks ka kõrgemad peenenergiad, kes otsivad Sinuga kontakti, mille Sa lükkad eemale, olles oma igapäevatoimetustes kinni.
Otsi iseennast ja vii end järgmisele astmele, selleks on Sul toetus olemas. Looja aitab Teil tegutseda selle teadmise järgi.
Tänan Teid!

Kanaldanud Ann
11.05.2010